З 5 травня 2021 року відновлюється робота дитячого садка! Що потрібно знати батькам?..

Що потрібно знати батькам?..

• До дитячих садків не допускатимуться діти та працівники із ознаками гострих респіраторних захворювань та температурою вище 37,2.
  • У разі виявлення у дитини підвищеної температури (вище 37,2) або симптоми ГРВІ під час перебування у закладі, батьки змушені будуть негайно забрати дитину.
  • Ніхто, крім працівників і вихованців, не може заходити у будівлю садочку. На час карантину вихователь зустрічає та віддає дітей на ігровому майданчику. Якщо дитину потрібно забрати раніше, ніж дітей виведуть на прогулянку – телефонуйте вихователю!
  • Батьки або особи, які супроводжують дітей, мають бути у масках.
  • Обійми, поцілунки в умовах пандемії під табу. Поясніть дитині, що таке інфекція, як вона передається і чим небезпечна. Переконайте, що поки необхідно утриматися від фізичного контакту з іншими дітьми. Роз’яснювальну роботу проводять і педагоги, але перше слово за батьками.
  • Улюблені іграшки дітей чекають їх вдома. Приносити свої іграшки до дитсадка не можна!
  • Більшу частину часу діти проводитимуть на свіжому повітрі.
  • З 6 травня 2021 року розпочинається прийом документів на 2021-2022 навчальний рік. Детальна інформація за телефоном 574-38-69