Шановні батьки!

У зв’язку з карантином ми всі змушені працювати дистанційно.

Для того, щоб не переривати освітній процес та продовжувати всебічно розвивати наших дітей, колектив ДНЗ (ясла-садок) №113 організував дистанційне навчання для вихованців. Інформація максимально підібрана та створена відповідно віку дітей і спрямована на роботу саме з ними, але без вашої допомоги ніяк:

• забезпечте дитині її робоче місце – столик, олівці кольорові, фарби і пензлик, стаканчик нерозливайка, альбом для малювання, пластилін або тісто (рецепт дивіться нижче), стеки, дощечку для ліплення, кольоровий папір, картон, клей та пензлик для клею, ножиці з тупими кінцями (для середньої та старшої груп), великий запас серветок;
  • виділіть дитині щодня на 5-10 хв комп’ютер або телефон;
  • допоможіть малюкам знайти та відкрити необхідну інформацію, увімкніть відео або покажіть, як це зробити самостійно;
  • якщо дитина попросить про допомогу – допоможіть;
  • підтримуйте та хваліть дитину, навіть якщо робота виконана не зовсім так, як Вам хотілось. Згодом обов’язково буде краще!

УВАГА! Інформація буде розміщуватись на кожен робочий день по вікових групах згідно розкладу та тем тижня. Натискайте угорі праворуч на сторінку “Дистанційне навчання”, обирайте потрібну вікову категорію, обирайте дату, тисніть на посилання та навчайтесь!

Орієнтовний розклад занять

на період дистанційного навчання