Пам`ятка для батьків, діти яких відвідують заклад дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину

  1. Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, будь ласка,  зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря та обов’язково попередити вихователя чи медичного працівника закладу та прийняти міри самоізоляції.
  2. Дотримуйтесь режиму роботи закладу: з 7.00 до 19.00;

приводьте дитину до ДНЗ своєчасно з 7.00 до 8.15, зберігаючи дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей.

  1. Ранковий прийом дітей буде здійснюватись вихователями на території ДНЗ (на майданчиках кожної групи). Вранці та за потреби протягом дня дітям буде проводитись температурний скринінг. Діти, з температурою тіла понад +37,2°С та/або з ознаками соматичних захворювань будуть відсторонені.
  2. Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на  території закладу повинні бути в захисних масках (у тому числі саморобних), так, щоб були покриті ніс та рот, відповідно до карантинних вимог. Необхідно надавати вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.
  3. У зв’язку з правилами та умовами адаптивного карантину в закладі буде проводитись систематична дезінфекція обладнання та приміщень, а тому батькам слід надавати медичному працівнику інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дітей на миючі, дезінфікуючі засоби та антисептики.
  4. Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, гаджети та інший матеріал (олівці, книги, тощо) окрім особистих речей: змінне взуття та одяг, паперові та вологі серветки.
  5. Надайте вихователеві свій достовірний мобільний номер телефону, або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо).
  6. З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи ДНЗ (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте сторінку вихователя Вашої групи в Viber та новини на сайті нашого садочку https://dnz113.kyiv.ua/, де буде розміщено відповідну інформацію.
  7. Для вирішення нагальних питань, отримання інформації стосовно роботи закладу звертайтесь до адміністрації  в телефонному режимі.

Контактний телефон ДНЗ (ясла-садок) №113:  574-38-69

  1. Зверніть увагу на обмежене перебування дитини в громадських місцях.  Це є небезпечним для її ї  здоров’я, навіть під час послаблення карантину.

 

Шановні батьки! Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти власне здоров`я та здоров’я  дітей! Здоров`я дитини та кожної  родини  – це головне!

Дякуємо за розуміння!