Інформація для батьків щодо дистанційного навчання

Шановні батьки!

На жаль, сьогодні дуже складна ситуація в Україні і не можливо відновити освітній процес в повній мірі, але ми чудово розуміємо, що основні наші з вами завдання – зберегти фізичне та психічне здоров’я наших дітей і прикласти максимум зусиль для їх всебічного розвитку. Ажде, саме в наших дітях – наше майбутнє і майбутнє нашої країни!

Педагогічний колектив ДНЗ (ясла-садок) №113 пропонує дистанційне навчання для малят-дошкільнят. Інформація максимально підібрана та створена відповідно віку дітей і спрямована на роботу саме з ними, але без допомоги батьків – ніяк:

  • По можливості забезпечте дитині її робоче місце – столик, кольорові олівці, фломастери, фарби або просто олівець чи ручку; папір для малювання або зошит чи блокнот;
  • виділіть дитині щодня на 5-10 хв комп’ютер або телефон;
  • допоможіть малюкам знайти та відкрити необхідну інформацію, увімкніть відео або покажіть, як це зробити самостійно;
  • якщо дитина попросить про допомогу – допоможіть;
  • підтримуйте та хваліть дитину, навіть якщо робота виконана не зовсім так, як Вам хотілось. Згодом обов’язково буде краще!

УВАГА! Інформація буде розміщуватись на кожен робочий день по вікових групах згідно розкладу та тем тижня на сайті нашого садочку. Натискайте угорі праворуч на сторінку “Дистанційне навчання”, обирайте потрібну вікову категорію, обирайте дату, тисніть на посилання та навчайтесь!