Місячник “Увага! Діти на дорозі!”

В ДНЗ (ясла-садок) № 113 пройшов місячник “Увага! Діти на дорозі!”.

З дітьми проведено бесіди щодо їх безпеки як пасажирів та як пішоходів, проведено спортивні розваги.

 

Організовано цікаву зустріч з інспектором відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції лейтенантом поліції Дельгадо Луізою Олексіївною.

Бережіть себе та наших діток!

Будьте уважними на дорозі!