В ДНЗ (ясла-садок) № 113 пройшов місячник “Увага! Діти на дорозі!”.
З дітьми проведено бесіди щодо їх безпеки як пасажирів та як пішоходів, проведено спортивні розваги.

Організовано цікаву зустріч з інспектором відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції лейтенантом поліції Дельгадо Луізою Олексіївною.

Бережіть себе та наших діток!
Будьте уважними на дорозі!
