Зустріч з бібліотекарем

1 листопада в ЗДО № 113 відбулась зустріч дітей старших груп з працівниками бібліотеки ім. Ю. Смолича.
Тема зустрічі “Хеллоуін”. Діти з задоволенням послухали історію “Ганюся та привид пана Барила” Агнешки Стельмашек. Розглянули дитячу літературу до теми з яскравими ілюстраціями.