Знову в місті лунає сигнал тривоги…
В укритті ЗДО № 113 дуже людно, та сумувати не приходиться! Вихователі намагаються зробити перебування в укритті цікавим та корисним! Вчора до малят завітав ляльковий театр з виставою “Корисне золоте яєчко”. Діти з задоволенням переглянули виставу, відповіли на цікаві запитання дідуся та бабусі і, навіть спробували себе в ролі акторів.
Якщо вже всі ми змушені спускатись в укриття, то зробімо життя дітей в ньому цікавим!






