Сьогодні відбулась чергова зустріч вихованців старшого дошкільного віку Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 113 Дарницького району м. Києва з працівниками бібліотеки ім. Ю. Смолича на тему “На гостині у пінгвінів”.
Діти мали змогу ознайомитись з дитячою літературою до теми, погратись з веселим пінгвіном, послухати захопливі історії Юрія Нікітінського “І прийшли пінгвіни…” та поділитись своїми думками з приводу почутого.
Кожна зустріч з бібліотекарем пізнавальна, цікава, сповнена вражень та позитивних емоцій!









