День синички – свято присвячене відзначенню та захисту цих миленьких птахів. Вихованці ЗДО № 113 робили добрі справи для того щоб зимуючим птахам було ситно в рідному краю. Діти прослухали пізнавальні бесіди, малювали, відгадували загадки про зимуючих птахів, виготовляли годівнички та різні смаколики для них. Найцікавішим для малюків було спостерігати за маленькими пернатими, які підлітали і ласували щедрим пригощенням діток.
Завдяки таким екологічним святам діти вчаться цінувати та берегти природу!









