20 листопада в Закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 113 Дарницького району м. Києва проведено День захисту дітей. Вихованці взяли участь у бесідах, рухливих іграх та творчих завданнях, спрямованих на ознайомлення з правами дитини та формуванням почуття безпеки. Діти переглянули пізнавальні матеріали, створили малюнки на тему дитинства та дружби. Захід сприяв розвитку доброзичливості, взаємопідтримки й усвідомленню важливості захисту прав кожної дитини.












