У Закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 113 Дарницького району м. Києва з 10.11.2025 по 16.11.2025 пройшов ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху, впродовж якого було проведено бесіди, заняття, дидактичні ігри та практичні вправи з вивчення правил дорожнього руху. Діти ознайомилися з дорожніми знаками, сигналами світлофора, правилами переходу вулиці, переглянули тематичні відео й створили творчі роботи.
За підсумками тижня діти закріпили знання основ безпечної поведінки на дорозі, підвищився рівень їх дорожньої грамотності та уваги.









