У Закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 113 Дарницького району м. Києва проведено тематичний день, присвячений Дню Матері-Землі.
Упродовж дня педагоги організували з вихованцями цікаві та пізнавальні бесіди про Землю як спільний дім для всіх живих істот. Дітям у доступній формі розповіли про важливість збереження природних ресурсів, необхідність дбати про чистоту довкілля та відповідальне ставлення до природи.
Зі старшими дошкільниками було проведено заняття, під час яких вони ознайомилися з поняттям «планета Земля», її значенням для життя людини, а також обговорили, як кожен може долучитися до збереження навколишнього середовища.
Отримані знання вихованці закріплювали у дидактичних іграх, що сприяли розвитку мислення, уваги та екологічної культури. Особливий інтерес у дітей викликали продуктивні види діяльності: вони виготовляли аплікації, малювали планету Земля, використовуючи різні художні техніки, проявляючи творчість і фантазію.
Проведення Дня матері Землі сприяло формуванню у дітей почуття любові до природи, усвідомлення її цінності та необхідності її збереження. Такі заходи є важливим кроком у вихованні екологічно свідомої особистості змалку.
Діти отримали нові знання, закріпили набуті уявлення про Землю та навчилися виражати своє ставлення до природи через різні види діяльності.



















