В Закладі дошкільної освіти (яслах-садку) №113 Дарницького району м. Києва проведено Тиждень громадського здоров’я.
Упродовж тижня в усіх вікових групах проведено тематичні бесіди та заняття «Моє здоров’я в моїх руках». Під час заходів діти в доступній формі ознайомилися з важливістю дотримання режиму дня, принципами «здорової тарілки» харчування, значенням фізичних вправ та повноцінного відпочинку для збереження і зміцнення власного здоров’я. Інструктор з фізичної культури Кузьміна Н. Ю. організувала спортивну розвагу для дітей старшої групи «Цікава подорож з м’ячиком Су-Джок», що сприяла розвитку рухової активності, інтересу до фізичних вправ та зняття стресу.
Медичною сестрою Зубчик О. М. проведено лекцію для працівників «Профілактика захворювань у ЗДО», консультацію для батьків у групах Viber «Вітаміни в раціоні дитини» та консультацію для персоналу та батьків щодо важливості імунізації дітей дошкільного віку, під час якої наголошено на значенні профілактичних щеплень для збереження здоров’я дітей.
Практичний психолог Клименко А. А. провела тренінг для педагогів «Внутрішній діалог: як говорити з собою під час паніки», спрямований на розвиток навичок саморегуляції та зниження рівня тривожності.
Проведені заходи сприяли підвищенню обізнаності щодо збереження здоров’я, формуванню здорового способу життя та зміцненню фізичного і психічного благополуччя всіх учасників освітнього процесу.













