15 травня – Міжнародний день сім’ї

Сім’я – це місце де народжується життя і ніколи не згасає любов. Саме сім’я є опорою та надією для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і незамінними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Щорічно 15 травня, відзначають Міжнародний день сім’ї. В цей день прийнято обіймати своїх рідних, робити компліменти, говорити теплі слова захоплення та подяки. Цей день дуже важливо провести у колі сім’ї, адже це найдорожче, що є у людини!

У ДНЗ (ясла-садок) №113 проведено тематичні заняття, на яких діти дізнались про чудодійну силу сім’ї, сімейного тепла та любові. Діти з задоволенням пограли в сюжетно-рольові ігри «Сімя», «Сімейне чаювання», розповіли про свою люблячу сім’ю, про розваги та відпочинок сім’єю та намалювали портрети своїх рідних.

 

 

 

 

 

 

 

Сердечно дякуємо усім батькам за їх душевне тепло, терпіння, щиру любов, мудру житейську науку і надійну підтримку, якою вони щодня оточують та обігрівають дитячі душі. Хай любов’ю іскряться Ваші очі, мир і спокій поселяться у душах! А, головне, хай удома Вас завжди чекають щирі і люблячі люди!