Дитячий садок – це чарівна країна дитинства, де завжди лунає веселий дитячий сміх, панує радість, тепло та любов.
Не так давно батьки принесли діток до садочка, довірили педагогічному колективу найцінніший скарб – свою малечу. Минуло кілька років… І ось він результат – вже дорослі, розумні, творчі, виховані випускники, наше майбутнє!
У чотирьох групах ДНЗ (ясла-садок) №113 пройшли випускні свята, під час яких діти співали пісні, танцювали та розповідали вірші. Чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані вихователі. На обличчях дітей – посмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня! Максимум позитивних емоцій та незабутніх вражень отримали всі присутні. Дітки були нагороджені дипломами випускника закладу дошкільної освіти або медалями та подарунками. У групах випускників чекав запашний святковий пиріг від кухарів закладу.
Група “Альбатрос”
Група “Кораблик”
Група “Чайка”
Група “Золота рибка”
Щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. А батькам зичимо терпіння, мудрості та безмежної любові до своїх діток. Також щиро вітаємо працівників дитячого садочку із ще одним випуском. Здоров’я вам усім, успіхів та мирного неба!!!
Випускаючи в небо повітряні кульки, діти загадали бажання і маємо сподівання, що всі вони здійсняться…





































