1 квітня – Міжнародний день птахів

1 квітня щороку ми відзначаємо Міжнародний день птахів. Саме 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

День птахів — це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні птахів розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни.

До Міжнародного дня птахів у ДНЗ (ясла-садок) №113 проведено тематичні заняття, рухливі ігри, спостереження за птахами та бесіди про життя птахів, про труднощі, з якими вони стикаються, про необхідність птахів та бережне до них ставлення. Діти з вихователями із задоволенням вішали шпаківні, годували птахів.

Мета проведених заходів – виховати у дошкільників почуття любові до «братів наших менших», бережливе ставлення до оточуючого світу, ознайомити з поведінкою деяких птахів. Навчити дітей спостерігати, милуватися ними, вивчати та слухати їх.

 

Птахи – невід’ємна частина природи, її окраса. Ліс, парк, сад буде беззвучним, «німим», без співу дроздів, синиць, зябликів, поле – без співу жайворонків, луки – без красеня білого лелеки, небо – без стрімких ластівок, серпокрильців, боривітрів …

То ж бережімо те прекрасне, що подарував нам Бог!!!